Hoofdkantoor Sittard

Palmyra Veltstra

Palmyra Veltstra

Na 12 jaar lang financiële, commerciële en managementervaring binnen de flexbranche nu toegewijd aan mijn grote passie Valento Jobs.

palmyra@valentojobs.com

Bea Bakker

Met 15 jaar ervaring in de schoonmaakbranche heb ik bij Valento Jobs een nieuwe administratie uitdaging gevonden.

bea@valentojobs.com

Jos Schoffeleers

Ik ben samen met Renée van Hal verantwoordelijk voor alle voorkomende ondersteunende administratieve taken.

jos@valentojobs.com

Renée van Hal

Ik ondersteun mijn collega’s achter de schermen met alle financiële facetten en wijzigingen omtrent wet- en regelgeving binnen de flexbranche.

renee@valentojobs.com

Roger Wessels

Ik vind het een fantastische uitdaging om samen met een enthousiast en gedreven team aan collega’s verder te bouwen aan dit mooie bedrijf.

roger@valentojobs.com

Erik Goossen

Met mijn klantgerichte visie en doorzettingsvermogen zorg ik ervoor dat Valento Jobs meer is dan een uitzendbureau.

erik@valentojobs.com

Carlos Verhaegen

15 jaar ervaring in het bankwezen. Carlos zal binnen Valento Jobs ondersteunen bij zowel binnen- als buitendienst activiteiten.

carlos@valentojobs.com

Radek Kusmierczyk

Mijn doel is om het recruitment binnen Valento Jobs nog sterker te maken en veel klanten te kunnen voorzien van goede vakkrachten.

radek@valentojobs.com

Jorien van Herten

Binnen High professionals zal ik niet alleen nieuw talent aantrekken, maar ook deze nieuwe bedrijfstak kenbaar maken bij onze klanten.

jorien@valentojobs.com

Soufiane El Ouali

Ik ga onze relaties zo goed mogelijk dienen met gekwalificeerd personeel, zonder het menselijke aspect uit het oog te verliezen.

soufiane@valentojobs.com

Rachel Cleutjens

1 april 2019 gestart bij Valento Jobs. Aan mij de taak om een nieuwe businessline voor de technieksector op te zetten.

rachel@valentojobs.com

Locatie Kerkrade

Mick Bertholet

Enorm gedreven om het beste uit mezelf te halen en een resultaat neer te zetten waarmee ik zowel klanten als collega’s erg blij kan maken.

mick@valentojobs.com

Wim Bertholet

Na ruim 26 jaar als vader/zoon door het leven te zijn gegaan, maken we een gezamenlijke droom waar en worden we compagnons.

wim@valentojobs.com