“Sukces tworzą ludzie”

Wspieramy przedsiębiorstwa i inne organizacje pracy tymczasowej, oferując im doradztwo i pomoc w zakresie kwestii technicznych związanych z układem zbiorowym pracy (CAO), przepisami prawnymi, systemem podatkowym, badaniami środowiska pracy, ryzykiem z zakresu prawa pracy, oszczędnością kosztów, wynagrodzeniami zgodnymi z systemem płac pracodawcy-użytkownika, systemem wymiany kosztów eksterytorialnych, systemem kosztów pracy, pracownikami 50+ na rynku pracy oraz delegowaniem do pracy w Belgii.

Branża pracy tymczasowej to jeden z najbardziej dynamicznych sektorów w naszym kraju. Świat ulega przemianom, podobnie jak usługi. A to wymaga entuzjazmu, strategicznego podejścia, wiedzy i umiejętności oraz kompleksowego systemu. Valento Jobs posiada taki kompleksowy system, poparty doświadczeniem. Dzięki temu możemy wspierać firmy i personel w różnych aspektach. Chcesz pracować w Valento? Przejrzyj nasze wewnętrzne oferty pracy.

 

Valento Jobs

Palmyra Veltstra

Swoje pierwsze kroki w branży pracy tymczasowej stawiała w lutym 2004 r. Wcześniej działała w sektorze budowlanym, a po 12 latach zdobywania doświadczenia na polu finansów, handlu i zarządzania w branży pracy tymczasowej postanowiła powierzyć swoją pasję i wizję przedsiębiorczości firmie Valento Jobs.

 

palmyra@valentojobs.com

Erik Goossen

1 kwietnia 2016 r. Erik podjął nowe wyzwanie w branży pracy tymczasowej. Ze swoim ponad sześcioletnim doświadczeniem we wszystkich aspektach sektora pracy tymczasowej Erik stanowi wartościowe uzupełnienie naszego zespołu. Dzięki swojej pasji, dbałości o klienta i wytrwałości Erik sprawia, że Valento Jobs to coś więcej niż tylko agencja pracy tymczasowej!

 

erik@valentojobs.com

Renée van Hal

Pracę w Valento Jobs B.V. zaczęłam 1 czerwca 2016 r. Posiadam 7 lat doświadczenia zawodowego w branży pracy tymczasowej. W Valento Jobs współpracuję z fantastycznymi, zaangażowanymi ludźmi. To po części dlatego każdego ranka z przyjemnością wsiadam w samochód i jadę do naszego biura w Sittard. W biurze wspieram kolegów i koleżanki zza kulis, mając na uwadze kwestie finansowe i zmiany w przepisach dotyczących naszej branży.

 

renee@valentojobs.com

Carlos Verhaegen

Carlos Verhaegen dołączył do naszego zespołu 1 lutego 2017 r. Wcześniej przez piętnaście lat z powodzeniem pełnił różne funkcje w sektorze bankowym. Ze swoją ogromną wiedzą finansową i doświadczeniem w biznesie Carlos stanowi niezrównaną wartość dla naszej firmy. W nadchodzących miesiącach Carlos będzie wspierał nasz zespół podczas działań wewnętrznych i zewnętrznych.

 

carlos@valentojobs.com

Radek Kusmierczyk

8 stycznia 2018 r. rozpocząłem pracę w Valento na stanowisku rekrutera. Pracę w Holandii zaczynałem od logistyki, pracując w magazynie i przy skanowaniu towarów przychodzących i wychodzących. Z uwagi na brak możliwości dalszego rozwoju wziąłem udział w wewnętrznej rekrutacji Valento. Zawsze miałem ambicję łączenia ludzi z pracodawcami. Moim celem jest umacnianie procesu rekrutacji w Valento i dostarczanie klientom dobrych pracowników.

 

radek@valentojobs.com

Jos Schoffeleers

Pracę w Valento Jobs B.V. zacząłem 25 lipca 2018 r. w Sittard. Po ponad 35 latach jako samodzielny przedsiębiorca w branży usług finansowych dla małych i średnich przedsiębiorstw zdecydowałem się podjąć nowe wyzwanie. W Valento Jobs trafiłem na zaangażowany, pełen pozytywnego podejścia zespół. Wspólnie z Renée van Hal jestem odpowiedzialny za zadania z zakresu wsparcia administracji. Dbamy o to, aby reszta zespołu mogła realizować kluczowe zadania Valento w branży pracy tymczasowej.

 

jos@valentojobs.com

Bert Hubben

Od 2001 roku pracuję w sektorze pracy tymczasowej i rekrutacji. Po okresie 2 lat, w którym poszerzyłem swoją wiedzę z zakresu HR o różne funkcje HR, z dumą wróciłem do operacji 1 maja 2019 roku. Z wielką przyjemnością rozpocząłem pracę jako starszy konsultant w Valento Jobs w tym dniu.

 

bert@valentojobs.com

Bea Bakker

Od 1 kwietnia 2019 roku pozwolono mi dołączyć do zespołu w Sittard. Moja historia pracy zaczęła się w świecie transportu, po czym kilka lat później wymieniłem koło na klawiaturę. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu administracyjnemu w branży sprzątającej, znalazłem tutaj nowe wyzwanie i będę wspierać administrację Valento Jobs B.V.

 

bea@valentojobs.com

Wim Bertholet

Ponad 30 lat temu, z dyplomem wyższej technicznej szkoły budowlanej w kieszeni, po raz pierwszy przekroczyłem próg branży budowlanej. Pełniłem różne funkcje w różnych dziedzinach, by w 2005 r. trafić do branży pracy tymczasowej. Najpierw jako opiekun klienta w Randstad Bouw, od 2010 r. jako samozatrudniony. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyłem po drugiej stronie biurka, mówiłem odpowiednim językiem i robiłem to, czego ode mnie oczekiwano. Teraz przyszedł czas na kolejny krok. Po ponad 26 latach drogi przez życie jako duet ojciec i syn i jako przyjaciel z przyjacielem spełniliśmy nasze wspólne marzenie i staliśmy się partnerami zawodowymi. Od stycznia 2018 r. razem z moim synem Mickiem pracuję w drugim oddziale Valento w Kerkrade. Do usług!

 

wim@valentojobs.com

Mick Bertholet

W 2013 r. uzyskałem dyplom z zarządzania informacją. W ciągu ostatnich lat zajmowałem się głównie opisywaniem i optymalizacją procesów biznesowych w branży teleinformatycznej. W tym roku postanowiłem pójść za głosem serca i poszukać środowiska, które odnajdzie we mnie, to co najlepsze. W ten sposób 1 stycznia 2018 r. zacząłem pracę w Valento. Mogę z dumą powiedzieć, że wspólnie z ojcem pracuję w nowym oddziale w Kerkrade. Jak już wspomniałem, chcę dawać z siebie to, co najlepsze i osiągać wyniki, które uszczęśliwią moich współpracowników i klientów!

 

mick@valentojobs.com

Adam Baranowski

Praca z ludźmi to moja pasja, a razem z moim zespołem gwarantujemy naszym kandydatom zatrudnienie u pewnego pracodawcy, jednocześnie z naszej strony zajmując się wszelkimi formalnościami takimi jak nocleg, ubezpieczenie, formalności. Praca w Valento to najlepszy możliwy adres dla każdego wykwalifikowanego pracownika z branży budowlanej.

 

adam@valentojobs.com

Menu